Author Topic: 1ST. KAKIGOLF CHALLENGE 2012!  (Read 79070 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Ateh

• Verified Member
  • Super Member
  • Cookie Points +0/-0
  • Well" u know me?...
    • Ateh - PruBSN Takaful
  • Handicap: 18
Re: 1ST. KAKIGOLF CHALLENGE 2012!
« Reply #255 on: February 27, 2012, 12:09:10 PM »
Aduhhh kesian la kpd pengajur...hope they will reply soon.

quote from MFG:
NO SHOW LIST

01. MOHD SUKRI ABDULLAH/Mohsu Sukri
02. IMRAN MOHD NOR
03. SHAH RIZAN AHMAD
04. PRATHAP KUMAR
05. HASNOL AIDI
06. M AZIZI YAHYA/Azizi Yahya
07. AZHAR IMRAN/Jajazz

Nak buat camner ni kaki no show ni? .... PM. email, sms, semua dah hantar, tapi samada seblom tournament baru cakap tak dpt join ataupun tak maklumkan langsung!

Pihak golf club tetap akan caj utk "NO SHOW", kena caj extra plak tu ....

Cuba korunk semua bagi pandangan skit, nak buat camne?   

Kalau Zulsaeden ada, gerenti kena simbah cat merah nyer (bukan acid).Keh,keh,keh...

P/S
Tapi klu abangsu dia simbah air liur basi jer....
« Last Edit: February 27, 2012, 12:14:00 PM by Ateh »
"Jgn merasa rendah diri apabila score tinggi dan jgn pula meninggi diri apabila score rendah." So stay cool and focus...

Offline abangbongsu

• Verified Member
  • Super Member
  • Cookie Points +0/-0
  • ...jangan pukul kuat, ...pukul jauh je !!....
  • Club: Kunta Kinte GCC
  • Handicap: 6
« Reply #256 on: February 27, 2012, 12:26:47 PM »
Aduhhh kesian la kpd pengajur...hope they will reply soon.

quote from MFG:
NO SHOW LIST

01. MOHD SUKRI ABDULLAH/Mohsu Sukri
02. IMRAN MOHD NOR
03. SHAH RIZAN AHMAD
04. PRATHAP KUMAR
05. HASNOL AIDI
06. M AZIZI YAHYA/Azizi Yahya
07. AZHAR IMRAN/Jajazz

Nak buat camner ni kaki no show ni? .... PM. email, sms, semua dah hantar, tapi samada seblom tournament baru cakap tak dpt join ataupun tak maklumkan langsung!

Pihak golf club tetap akan caj utk "NO SHOW", kena caj extra plak tu ....

Cuba korunk semua bagi pandangan skit, nak buat camne?   

Kalau Zulsaeden ada, gerenti kena simbah cat merah nyer (bukan acid).Keh,keh,keh...

P/S
Tapi klu abangsu dia simbah air liur basi jer....

...........chitttt, yenna......
tips for putting: kuat sikit, tapi jangan laju

Offline krulSD

• Verified Member
  • Sr. Member
  • Cookie Points +0/-0
  • Club: AGS & KGSS (Kelab Golf Sana Sini)
  • Handicap: 20
« Reply #257 on: February 27, 2012, 12:31:01 PM »
Saya kagum betul org yg menang sarung wood ayam tu sape ntah?, walau pun kereta rosak di highway siap kena towing ke kelab tetap hadir dan hampir2 hancing. Tahniah bro...

P/S
Bila lagi tournoment ni?, aku nak dpt tv....

Rasa nak beli la sarung Wood ayam 2, tgk org pki sarung Harimau, Singa, Beruang...kalau Ayam, baru nmpk merendah diri cikit..tp x pernah tgk org pki sarung Buaya. >:D

Ateh -> kete rosak time bile? nape x habak kat organizer awal2,tau diaorg boleh kawteam kasi Ateh TV..byk2 bersabar, mane tau tournamnet lpas ni dpt tv LED 40' plak...rezeki ayam katakan ::)

Bukan keta aku ler org lainnya...

Oh, salah baca..hehe. sbb 2 nampak pemenang TV bwak gi tumpang kete member, nak gi KTM seremban x silap. rupe2ny kete dia rosak..papepun ateh, pasni ko pastikn next tournament kete ko rosak, kene tow...mesti dpt tv LCD pasni.haha
Driver - Titleist 913D2
Wood 3 - Taylormade RBZ
Hybrid 3 - Taylormade Aeroburner
Iron  - Mizuno MP15 (4-P)
Wedges - Titlest Vokey SM5 (54, 60)
Putter - PING Scottsdale Wolverine
Ball - Titlest NXT Tour S / ProV1x

Offline Ateh

• Verified Member
  • Super Member
  • Cookie Points +0/-0
  • Well" u know me?...
    • Ateh - PruBSN Takaful
« Reply #258 on: February 27, 2012, 12:36:03 PM »
Saya kagum betul org yg menang sarung wood ayam tu sape ntah?, walau pun kereta rosak di highway siap kena towing ke kelab tetap hadir dan hampir2 hancing. Tahniah bro...

P/S

Rasa nak beli la sarung Wood ayam 2, tgk org pki sarung Harimau, Singa, Beruang...kalau Ayam, baru nmpk merendah diri cikit..tp x pernah tgk org pki sarung Buaya. >:D

Ateh -> kete rosak time bile? nape x habak kat organizer awal2,tau diaorg boleh kawteam kasi Ateh TV..byk2 bersabar, mane tau tournamnet lpas ni dpt tv LED 40' plak...rezeki ayam katakan ::)

Oh, salah baca..hehe. sbb 2 nampak pemenang TV bwak gi tumpang kete member, nak gi KTM seremban x silap. rupe2ny kete dia rosak..papepun ateh, pasni ko pastikn next tournament kete ko rosak, kene tow...mesti dpt tv LCD pasni.haha

Nasib aku kena tukar flight lain, ingatkan nak baham Krulsd, Razak dan Adib fuhhhh selamat korunk. He,he,he....
P/S
Next tonomen kena bawak lori keta tak muat. He,he,he...
"Jgn merasa rendah diri apabila score tinggi dan jgn pula meninggi diri apabila score rendah." So stay cool and focus...

Offline mohd adib

• Verified Member
  • Newbie
  • Cookie Points +0/-0
  • Club: none
  • Handicap: 24
« Reply #259 on: February 27, 2012, 12:51:12 PM »

P/S

Nasib aku kena tukar flight lain, ingatkan nak baham Krulsd, Razak dan Adib fuhhhh selamat korunk. He,he,he....
P/S

seram aku teh.. nasib baik tak kena baham... hehehe

Offline Ateh

• Verified Member
  • Super Member
  • Cookie Points +0/-0
  • Well" u know me?...
    • Ateh - PruBSN Takaful
« Reply #260 on: February 27, 2012, 01:29:33 PM »

P/S

P/S

seram aku teh.. nasib baik tak kena baham... hehehe

Dedak biji jagung dah di tabur ayam pulak terlepas, tangan pulak terpegang taik ayam. Citttt...

Offline fazliantos

• Verified Member
  • Newbie
  • Cookie Points +0/-0
  • Biar game teruk janji tak tipu
  • Club: Kelab Golf Sri Menanti
  • Handicap: 16
« Reply #261 on: February 27, 2012, 02:07:46 PM »
pehhhhhhhhh.................mabuk green course ni..walaupun dekat tapi macam trek sepang banyak hole nak corner lutut.. >:D

Even dah GIR atau kat apron, still 3 putt..huahua...green speed laju mcm F1 lak 2, dah dpt line tp terbabas jauh.

apapun best dengan member2 kakigolf kerana sabar menanti dalam keadaan cuaca x menentu tu..tapi bila siren bunyi untuk on balik..............................tak keharuan jadinya semua player..
hahahaha...macam2 ragam bila dah beraksi

Offline SHUQ (Nyoq Muda)

• Verified Member
  • Full Member
  • Cookie Points +0/-0
  • Club: None
  • Handicap: 22
« Reply #262 on: February 27, 2012, 04:28:59 PM »
Thanks Boss For The Games, sy antara 4 org yg X dpt lucky Draw..ingat nak dpt TV lagi..:(..hehehe...

Komen Pasal NO SHOW :-

Sy rasa kes NO SHOW ni dah byk kali berlaku, sy rasa kalau org yg sama TAK PAYAH lah count in lg, ini soal displin N Etika..dan mereka hendaklah bertanggungjwb sepenuhnya kalau tak dtg jugak setelah dates line tamat...TIADA DOLAK DALIH!! Sekadar itu dulu pandangan patik buat kali ini...

okey okey laahhh....lain kali aku ikat kuat kuat supaya tak kencing :-[ :-[

Oooooooo..ghupanya org tua ni yg kaki kencinggg yaa...tau pulak terasa nooooooo...ni kes sebab selalu sgt buat lah ni... O0

Offline azmeer

• Verified Member
  • Newbie
  • Cookie Points +0/-0
  • Saya budak baru belajar... : )
« Reply #263 on: February 27, 2012, 04:48:05 PM »
Saya dengan ini mengaku saya la yang paling ayam pada hari kejadian dengan skor 126 dan membawa pulang seekor bapa ayam brand Daphne buat kenang kenangan. Memang benar seperti kata Ateh yang kereta saya telah rosak dalam perjalanan ke Monterez di tengah2 highway NKVE berdekatan susur keluar Damansara/PJ. Abang Hassan STP kita telah membantu mendapatkan tow truck yang bertanggungjawab membawa saya dan kereta saya yang rosak ke Monterez dan membolehkan saya tee-off on time dan dapat mengurangkan statistik kehancingan. Walaubagaimanapun, sukacita dimaklumkan setelah menggoyang2 kan sensor gear box beberapa kali, enjin tersebut berjaya dihidupkan dan malam tersebut saya berjaya pulang ke Ampang dengan selamat. Esok saya kena apply cuti untuk menghantar kereta ke worksyop bagi mengelakkan kejadian yang sama dari berulang. Terima kasih kepada flight mates saya Erizz, Stiff dan Ary yang banyak bersabar dengan game saya yang hancur kerana jiwa kacau memikirkan kos nak repair kereta tersebut. Tahniah juga kepada pihak penganjur kerana telah berjaya dalam penganjuran dengan cemerlang. Demikian saja laporan saya. InsyaAllah jumpa lagi di challenge akan datang.

Offline Ateh

• Verified Member
  • Super Member
  • Cookie Points +0/-0
  • Well" u know me?...
    • Ateh - PruBSN Takaful
« Reply #264 on: February 27, 2012, 05:14:23 PM »
Saya dengan ini mengaku saya la yang paling ayam pada hari kejadian dengan skor 126 dan membawa pulang seekor bapa ayam brand Daphne buat kenang kenangan. Memang benar seperti kata Ateh yang kereta saya telah rosak dalam perjalanan ke Monterez di tengah2 highway NKVE berdekatan susur keluar Damansara/PJ. Abang Hassan STP kita telah membantu mendapatkan tow truck yang bertanggungjawab membawa saya dan kereta saya yang rosak ke Monterez dan membolehkan saya tee-off on time dan dapat mengurangkan statistik kehancingan. Walaubagaimanapun, sukacita dimaklumkan setelah menggoyang2 kan sensor gear box beberapa kali, enjin tersebut berjaya dihidupkan dan malam tersebut saya berjaya pulang ke Ampang dengan selamat. Esok saya kena apply cuti untuk menghantar kereta ke worksyop bagi mengelakkan kejadian yang sama dari berulang. Terima kasih kepada flight mates saya Erizz, Stiff dan Ary yang banyak bersabar dengan game saya yang hancur kerana jiwa kacau memikirkan kos nak repair kereta tersebut. Tahniah juga kepada pihak penganjur kerana telah berjaya dalam penganjuran dengan cemerlang. Demikian saja laporan saya. InsyaAllah jumpa lagi di challenge akan datang.

Azmeer, bukan takat swing jer kena tukar keta pun kena tukar. He,he,he...

Offline azmeer

• Verified Member
  • Newbie
  • Cookie Points +0/-0
« Reply #265 on: February 27, 2012, 05:19:38 PM »
Hehehe Ateh, lepas ni kena training hole-in-one. Kalau ada rezeki boleh dapat kereta baru free.. ;D

Offline ari79

• Verified Member
  • Sr. Member
  • Cookie Points +0/-0
  • Club: none
  • Handicap: 14
« Reply #266 on: February 27, 2012, 05:28:15 PM »
no problem Azmeer,  ;D

Facebook: Precision Design
email: ariprecision@gmail.com
Mari main Golf dengan Interior designer!! ;D

Offline Ateh

• Verified Member
  • Super Member
  • Cookie Points +0/-0
  • Well" u know me?...
    • Ateh - PruBSN Takaful
« Reply #267 on: February 27, 2012, 05:32:37 PM »
Hehehe Ateh, lepas ni kena training hole-in-one. Kalau ada rezeki boleh dapat kereta baru free.. ;D

Cayalah, semangat itulah kita mau....

Offline abangbongsu

• Verified Member
  • Super Member
  • Cookie Points +0/-0
  • ...jangan pukul kuat, ...pukul jauh je !!....
  • Club: Kunta Kinte GCC
  • Handicap: 6
« Reply #268 on: February 27, 2012, 05:44:33 PM »

Azmeer.....sebagai salah sorang otai dlm dunia golf ni, saya xpernah nampak sportingmanship (ada ke term ni?) yg kamu tunjukkan semasa melangkah dan naik kepentas dengan semangat gentleman yg tinggi,..memang saya tabikk.........sbb selalunya bila sesape yg dapat wooden spoonist ni dia akan rasa rendah diri dan malu2 naik ke pentas maklumlah xpandai,...tapi kamu tidak, bagi saya kamu lebih hebat dari yg menang dalam memeriahkan acara,..syabas...........woowwwww ;D ;D ;D

....free lesson kalu kesempatan bertemu saya..............
tips for putting: kuat sikit, tapi jangan laju

Offline azmeer

• Verified Member
  • Newbie
  • Cookie Points +0/-0
« Reply #269 on: February 27, 2012, 05:56:56 PM »
Terima kasih Abangbongsu. Tak kisah la wooden spoon ker, golden spoon ker.. pada pendapat saya, memang patut saya start dari bawah. Baru boleh enjoy bila ada peningkatan dah pandai sikit nanti. Yang penting kita semua happy. InsyaAllah, kalau saya ke Tepen, saya datang menuntut dgn Abangbongsu  ;D