Author Topic: 2 Days 1 Night at Damai Laut with 2 rounds of golf  (Read 9338 times)

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Offline Ateh

• Verified Member
  • Super Member
  • Cookie Points +0/-0
  • Well" u know me?...
    • Ateh - PruBSN Takaful
  • Handicap: 18
Re: 2 Days 1 Night at Damai Laut with 2 rounds of golf
« Reply #30 on: May 13, 2011, 10:34:54 AM »
sebagai wakil tuang kat Damai tu saya kira boleh lah joing skali tapi maing saja,rumoh  1/2 jam je ke situ,call lah jika tak cukup kaki

PRO Adang, You are welcome. member2 perak mai la joing sekali... bila lagi nak jumpa ....

Dear Ateh.

Atas sebab-sebab yang tak dapat dielakkan program ni terpaksa ditunda ke hari lain yang akan ditetapkan kemudian..

Maaf diatas segala kesulitan ...

MFI

Buat rakan2 yg lain saya dan Mfaril58 terpaksa ditunda hari lain kerana ada hal-hal yg xdpt dielakkan. Harap maklum... :'(
"Jgn merasa rendah diri apabila score tinggi dan jgn pula meninggi diri apabila score rendah." So stay cool and focus...

Offline abangbongsu

• Verified Member
  • Super Member
  • Cookie Points +0/-0
  • ...jangan pukul kuat, ...pukul jauh je !!....
  • Club: Kunta Kinte GCC
  • Handicap: 6
« Reply #31 on: May 13, 2011, 05:16:00 PM »
sebagai wakil tuang kat Damai tu saya kira boleh lah joing skali tapi maing saja,rumoh  1/2 jam je ke situ,call lah jika tak cukup kaki

PRO Adang, You are welcome. member2 perak mai la joing sekali... bila lagi nak jumpa ....

Dear Ateh.

Atas sebab-sebab yang tak dapat dielakkan program ni terpaksa ditunda ke hari lain yang akan ditetapkan kemudian..

Maaf diatas segala kesulitan ...

MFI

Buat rakan2 yg lain saya dan Mfaril58 terpaksa ditunda hari lain kerana ada hal-hal yg xdpt dielakkan. Harap maklum... :'(
.........agaknya di damai ni keras juga tak.....asal nak main je kensel,.............emmmmmmmmmmmmm
tips for putting: kuat sikit, tapi jangan laju

Offline adang

• Verified Member
  • Full Member
  • Cookie Points +0/-0
  • Club: Kelab Golf Samudera
  • Handicap: 22
« Reply #32 on: May 15, 2011, 11:26:51 AM »
tak ade kerasnye,dahlah laut,damai pulak tu,lain lah bukit jana memang keras,batu gajah jugak keras,